HAYAL EDİN OLSUN

Zayıflama korseleri, günümüzde çok sık olarak kullanılan özellikle bölgesel yağlanma sorunlarını ortadan kısa ve kalıcı olarak ortadan kaldırmak için üretilen korselerdir. Bu korseler yardımı ile ne yaparsanız yapın gitmeyen bölgesel yağlarınız eriyecek ve o bölgeniz normal hale gelecektir.
Bölgesel olarak kilo alan bay ve bayanlarda kilo verme yada vücutlarının normale dönme işlemi biraz daha zor ve çaba isteyen bir iştir. Durum bu şekilde olunca uzmanlar farklı yöntemlere aramaya koyulurlar. ilaçlar, bitkiler, çaylar gibi bu hareketsiz bölgelerden yağ attırmaya çalışırlar. Fakat direk oraya temas etmeyen bir işlem işe yaramayacaktır. Sırf bu sorunun çözümü için piyasaya çıkmış olan zayıflama korseleri kilo vermek isteyenlere mucize niteliğinde olmuştur. Bu korselerin en büyük özelliği düzenli olarak giyilmesi gerekliliğidir. Her gün çıplak teninize en az 8 saat gündüz giyer iseniz belirli bir zaman içinde ciddi olarak o bölgelerinizde ki yağlar eriyecektir. Göbek bölgesinde yağlanma olan bay ve bayanlar göbek korsesi veya basen bölgesinde sorun olanlar basenden dize kadar olan korseleri tercih etmelidirler. Zaten giymeye başladığını zaman çok ciddi bir ter atma yaşayacağınız için sürekli olarak su içme ihtiyacınız olacaktır. Bu korseleri kullanırken uzmanlar en az 2,5 litre sıvı tüketilmesi gerekliliğinin altını çizmekteler dir. Korse zor ve zahmetli giyiliyor ve sıkıyor diye düşünülse de bir süre sonra alışacak ve yağlarınızın gittiğini gördükçe bu zorlukları önemsemeyeceksinizdir. Korseyi giydiğiniz zaman eğer ki yürüyüş ve ya spor yapar iseniz çok daha etkili bir hal alacaktır.
Bu sayede normale göre çok daha fazla terleyecek ve o bölgeleriniz daha çok erimeye başlayacaktır. Zaten bir süre sonra korse giydiğiniz bölgede kaşınma ve hafif hafif yanma hissi ile oradaki hareketi hissedeceksiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir